منو

معرفی و فروش کتاب “اطلس سرطان”

ca2_covers_full_r2_spreads-nastaligh3-900

روی جلد کتاب اطلس سرطان

ترجمه  فارسی ویراست دوم اطلس سرطان، به همت شبکه ملی تحقیقات سرطان  از هم اکنون در دسترس کلیه محققین و علاقه مندان قرار می گیرد.

اطلس سرطان، گزارش جامع و مدونی از آمار و اطلاعات بسیار مهم و ضروری در مورد سرطان را به روش کاملا خلاقانه و مدرن به تصویر کشیده است و منبع قابل دسترس و ضروری برای تمام افرادی است که درگیر مبارزه با سرطان هستند تا اطلاعات لازم را در اختیار تمام گروه‌های ذینفع شامل مدیران و سیاست‌گذاران، متخصصین علوم پایه و بالینی، محققان، دانشجویان، سازمان‌های مردم نهاد، اصحاب رسانه و حتی مردم قرار دهد.

این کتاب به روز و مبتنی بر شواهد، انبوهی از داده‌های قانع‌کننده برای کمک به مبارزه علیه سرطان در کشورهای سراسر دنیا را ارائه می‌دهد. اطلاعات ابزاری قدرتمند در دستان افراد علاقمند و متعهد است و این کتاب منبعی بی‌نظیر برای تجهیز و آگاه کردن تمام افراد متعهد به این مبارزه است.

این ویراست از اطلس سرطان منحصربه‌فرد است به این دلیل که نظرات کارشناسان سراسر جهان را با بیش از ۴۰ نویسنده و منتقد همکار در کنار یکدیگر قرار داده است. این کتاب به عنوان منبعی برای گروه‌های مختلفی طراحی شده است و نیز کارشناسان همکار با سوابق گوناگون مانند مراکز دانشگاهی تا نهادهای دولتی و سازمان‌های غیردولتی در تهیه آن تلاش کرده‌اند.

خوشبختانه در بیشتر نقشه‌های این کتاب وضعیت سرطان، عوامل خطر و اقدامات صورت گرفته مربوط به ایران هم وجود دارد. بر این باوریم که ویراست دوم اطلس سرطان ابزاری ارزشمند خواهد بود که ما را در تلاش جمعی برای این هدف ارزنده و دست‌یافتنی کمک خواهد کرد.

کتاب اطلس سرطان تا پیش از برگزاری کنگره بین المللی پیشگیری و تشخیص زودهنگام سرطانها (۹ – ۱۱ بهمن ماه) با تخفیفی استثنایی و به صورت پیش فروش عرضه می گردد.

ورود به وبسایت کنگره سرطان

پیش فروش کتاب اطلس سرطان:

ثبت سفارش تا تاریخ ۳۰ دی ماه ۱۳۹۵ :  هر جلد ۳۰ هزار تومان

از ۱ تا ۱۱ بهمن (حین برگزاری کنگره) :  هر جلد ۳۵ هزار تومان

فروش عادی کتاب اطلس سرطان:

از ۱۱ بهمن ۱۳۹۵ به بعد (پس از پایان کنگره):  به قیمت پشت جلد (۴۰ هزار تومان)

——————————————–

شماره حساب:  ۴۳۶۲۵۳۷۳۵۰ شماره کارت: ۶۱۰۴۳۳۷۸۹۰۴۵۳۱۶۸

بانک ملت بنام موسسه غیر دولتی کمک های مردمی به بیماران سرطانی

ca2_covers_full_r2_spreads-nastaligh-900