منو

شیوه نامه حمایت شبکه ملی تحقیقات سرطان از ارائه مقالات دانشجویی در کنگره های خارج از کشور

شرکت دانشجویان در کنگره های خارج از کشور و آشنایی آنان با فضای علمی این کنگره ها، و تامین اعتبارات لازم،  همواره به عنوان چالشی فرا روی این دسته از دانشجویان تبدیل شده است. چه که عمومأ دانشگاه ها از بنیه کافی برای حمایت دانشجویی برخوردار نیستند و دانشجو نیز راسا نمیتواند نسبت به تامین هزینه های شرکت در چنین رخدادهایی اقدام نماید.

شبکه ملی تحقیقات سرطان با همکاری معاونت تحقیقات و فنآوری وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی بر این شد تا با توجه به راهبردهای خود در ارتباط با تقویت زیرساختهای علمی طرح های پژوهشی و به عنوان راهکاری به منظور تشویق پژوهشگران جوان، از ارائه مقالات برتر دانشجویان مقاطع تکمیلی رشته های علوم پایه مرتبط با حوزه سرطان حمایت نماید.

به همین منظور شبکه ملی تحقیقات سرطان از میان کنگره ها و کارگاه های بین المللی خارج از کشور هرساله مواردی را انتخاب و طی فراخوان عمومی به دانشجویانی که مایل به ارائه مقاله در این دست گردهمایی ها باشند گرنت حمایتی اعطا می نماید.

تم اصلی کنفرانس های مورد نظر می بایست پیرامون پوشش فراگیر اپیدمیولوژیکی، بروز، علل سرطان و پیشگیری بخصوص راه های پیشگیری و تشخیص زودهنگام باشد و کنفرانس هایی که از سخنرانی های پژوهشگران برجسته عرصه سرطان سود ببرند و همچنین دربرگیرنده کارگاه های آموزشی پیشرفته باشند در فهرست منتخب قرار خواهند گرفت.

شرایط گرانت حمایتی شبکه ملی تحقیقات سرطان :

  • دانشجویان و فارغ التحصیلان مقاطع PhD و کارشناسی ارشد و دکترای حرفه ای (پزشکی، دندانپزشکی، داروسازی) در سال برگزاری کنفرانس
  • اخذ تاییدیه پذیرش مقاله از دبیرخانه کنگره
  • با توجه به محدودیت بودجه، شورای پژوهشی شبکه نسبت به انتخاب مقالات برتر با توجه به اولویتهای شبکه اقدام خواهد کرد.(اولویت با مقالاتی است که به صورت سخنرانی پذیرفته می شوند)
  • انعقاد قرارداد تعهد مالی به محض دریافت پذیرش مقاله و تایید شورای پژوهشی شبکه انجام خواهد شد اما هزینه های حمایتی شبکه پس از حضور محققین در کنگره و ارائه مستندات حضور قابل پرداخت خواهد بود.
  • پوشش حمایتی صرفأ شامل بلیط رفت و برگشت مستقیم به محل کنفرانس، هزینه ثبت نام ارزان قیمت و همچنین اقامت ارزان قیمت در روزهای برگزاری کنگره می باشد.

شبکه ی ملی تحقیقات سرطان

نشانی : تهران - انتهای بلوار کشاورز - مجتمع بیمارستانی امام خمینی(ره) - انستیتو کانسر - ساختمان شتاب دهنده - طبقه ی سوم
تلفن تماس : ۶۶۵۸۱۶۳۸ - ۶۱۱۹۲۵۰۱ داخلی(۱۱۱)
فکس : ۶۶۵۸۱۶۳۸ داخلی(۱۰۲)
ایمیل : CRNIRAN@Gmail.com